Віконний провітрювач
Ви встановили нові вікна і кімната стала теплішою, немає вже стільки шуму з вулиці. Але може появитись нова проблема - вологі стіни, вікна «плачуть», може появитись цвіль. Ваші вікна тепер герметичні, але тепер слід зробити правильну вентиляцію і доступ свіжого повітря в кімнату.
Режим вікна з мінімальним відхиленням забезпечує приплив повітря, але взимку такий режим майже неможливо використовувати – ДУЖЕ багато тепла «втікає» через мінімально відкрите вікно, котре ще й може намерзнути по контуру рами, а тоді і закрити вікно важко.
- ДОЦІЛЬНО вмонтувати хоча б в двох кімнатах ВІКОННІ ПРОВІТРЮВАЧІ «Вентаір» (Ventair) або Тайтон (Titon) - один провітрювач може пропустити в кімнату 25 куб.м свіжого повітря щогодини. Створюється рух повітря між кімнатами – холодне зовнішнє повітря з провітрювача заставляє існуюче в кімнаті тепліше повітря «шукати» вихід у вентиляційний канал (кухня, ванна). Зменшується вологість, щезають запахи меблів, килимів. Провітрювач може бути відкритий взимку, вдень і вночі. При частково відкритому вікні є небезпека зовнішнього відкривання вікна злодіями – у випадку з провітрювачем свіже повітря поступає в кімнату, але вікно надійно закрите.
- Природне провітрювання не дуже ефективне. Крім того втрачається тепло – поступає повітря з температурою, яка є назовні, а це може бути і -200 С. Кімнатний примусовий рекуператор повітря забезпечує постійне провітрювання з поверненням тепла!!! Нормалізує вологість. Постачає свіже повітря в кімнату і викидає назовні кімнатне відпрацьоване повітря з вологістю і запахами. Заміняє складні і дорогі кондиціонери. Захищає від шуму, пилу, протягів. Знижує рівень алергенів в повітрі (важливо для людей чутливих до побутового пилу, квіткового пилку тощо). Дозволяє додатково охолоджувати приміщення без теплообміну влітку.